Hazır Online Mağaza ile e-ticarete Başlayın

Hazır Online Mağaza ile e-ticarete Başlayın

Eylül 1, 2020 0 Yazar: cenadmin

İnternetten ürün satmak son yıllarda en popüler kazanç yöntemlerinden biri. Hızla yaygınlaşan online mağazalar ile herkes internet üzerinden ürün satışı gerçekleştirebiliyor. Online mağazalar e-ticaret sitesi şeklinde açılabildiği gibi bazı e-ticaret platformları üzerinden de açılabiliyor.

İnternetten satış yapmak isteyen fakat bunun için bir e-ticaret sitesi kurmak istemeyen girişimciler için hazır online mağaza avantajları sunan platformlara ilgi artıyor. Bu platformlardan biri olan weepay.co bünyesinde hazır online mağaza hizmetleri ile sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde e-ticaret yapma imkanı sağlıyor.

Online mağaza açmanın ücretsiz olduğu weepay.co’da sınırsız ürün listeleme, sınırsız ürün ekleme, hazır reklam seçenekleri (SEO odaklı metin yazımı, basın bülteni yazımı, basın bülteni dağıtımı, profesyonel blog içerikleri) alışveriş odaklı müşteri yönlendirme, trafik satın alma gibi e-ticaret için hayati önem taşıyan birçok özellik sunuluyor.

weepay.co’da açılan hazır online mağaza ile sadece Türkiye içinde değil yurt dışında da satış yapma imkanı bulunuyor. Bu özellik sayesinde bireysel satıcılar, küçük ve orta ölçekli işletmelerin kolayca yurt dışı e-ticaret piyasasında link ile ödeme alması amaçlanıyor.

Profesyonel destek ve müşteri hizmetleri konusunda etkili çözümler sunan weepay.co’da satıcılar risksiz satış yapmanın ve yeni müşterilere ulaşmanın keyfini çıkarıyor.

Weepay.co aynı zamanda e-ticaret sitesi olan girişimcilere de kurumsal sanal pos hizmeti sağlıyor. Mevcut e-ticaret yazılımınız üzerinden yapacağınız kolay entegrasyon ile tüm kredi kartlarından ödeme alabiliyorsunuz. Bireysel ve kurumsal pos hizmeti veren weepay.co, ödemelerinizi ertesi gün hesabınıza yatırıyor.